Olimpia și-a încheiat stagiul de pregătire de la Salonta cu două meciuri amicale
0-0 cu Poli ASU Timișoara și 1-2 cu Luceafărul Oradea Olimpia și-a încheiat al doilea stagiu de pegătire cu două meciuri, ambele disputate în cursul zilei de sâmbătă. Mai întâi, sâmbătă dimineața, jucătorii grupării sătmărene au întâlnit divizionara B, Luceafărul Oradea pentru ca în seara aceleiași zile să joace cu ASU Poli Timișoara. În cele…