La primul antrenament al Olimpiei din acest an s-au prezentat 29 de jucători
La echipă a revenit și Florin Mureșan, fostul căpitan al grupării sătmărene Jucătorii Olimpiei s-au reunit ieri dimineață la stadion, și au efectuat primul antrenament din acest an. La reunire au fost prezenți toți jucătorii care au reprezentat culorile clubului în turul campionatului, la care s-au alăturat Florin Mureșan, fostul căpitan care revenit de la…