Trei puncte prețioase câștigate în deplasare de echipa sătmăreană
CS Oșorhei – FC Olimpia 2-3 (0-1) Olimpia a câștigat trei puncte foarte prețioase în tentativa ei de a trece pe primul loc în serie și, implicit, de a promova în Liga II-a. Victoria, una cu emoții, a fost obținută pe final de meci grație schimbărilor inspirate făcute de antrenorul Tiberiu Csik, rezervele fiind cele…