Banchet pentru jucătorii Olimpiei
După un tur de sezon în Liga a II-a, unde FC Olimpia a revenit, conducerea a decis să organizeze în această seară o întâlnire, un banchet pentru fotbaliștii grupării sătmărene. Sindrofia va avea loc la Restaurantul Aurora, de la ora 18.00, unde sunt invitați jucătorii, staff-ul tehnic și conducerea galben-albaștrilor. Pe lângă aceștia nu vor…