Olimpia Satu Mare – Șoimii Pâncota 2-1 (1-1)
Într-un meci de pregătire Olimpia Satu Mare a jucat miercuri primul meci de pregătire din cadrul minicantonamentului de la Salonta. Mai exact, meciul s-a jucat pe un teren normal, la Pâncotă, cu Șoimii din Liga a III-a, iar sătmărenii au dominat aproape întreg meciul. Sătmărenii au reușit să înscrie rapid, printr-un șut a lui Gavrilescu…