Au inceput vizitele medicale pentru jucatorii Olimpiei
Joi dimineata, o parte a fotbalistilor de la Olimpia au fost la vizitele medicale, la cabinetul doctorului sportiv Katalin Vincze. Pana in jurul pranzului au fost examinati Lucian Homorozan, Walter Heil, Marius Suta, Mihai Pop, Ervin Zsiga, Florin Muresan, Alexandru Botos, Petre Hanus, Daniel Feier, Andrei Glodeanu, si altii, dar si noua achizitie, portarul Marius…