Olimpia a jucat cu FC Baia Mare la intoarcerea din cantonament
Timp de aproape o saptamana 31 de fotbalisti de la Olimpia s-au pregatit in cantonament la Ocna Sugatag. A fost o pregatire foarte folositoare, iar duminica, la intoarcerea acasa au sustinut un meci amical. La Sighet, Olimpia a jucat trei reprize a cate 35 de minute cu FC Baia Mare. Prima a fost castigata de…