Fotbaliștii deacum 25 de ani de la Unio și Olimpia din nou în teren
Marți 18 septembrie, pe stadionul Olimpia Fostele glorii ale fotbalului sătmărean de acum 25 de ani, din anii “™86-“™87, de la CS Unio și FC Olimpia își vor pune din nou ghetele în picioare într-un meci care se vrea al aducerilor aminte. Inițiativa aparține lui Martin Steibinder, fost jucător emblematic al celor două echipe, care…