Optimism înaintea revenirii în liga a 2-a
Olimpia revine în liga a 2-a după șapte ani de așteptare. Elevii lui Tibi Csik vor întâlni Craiova lui Mititelu sâmbătă de la ora 11, iar în tabăra galben – albaștrilor domnește optimismul. Căpitanul echipei severinene în turul sezonului trecut, fundașul Marius Bălău, se va întâlni în prima etapă și cu foștii săi coechipieri de…