Olimpia Satu Mare, un nou săptămânal lansat ieri în orașul nostru

Hotelul Aramia a găzduit ieri lansarea oficială a noului săptămânal Olimpia Satu Mare, publicație care va apare în fiecare zi de luni și va cuprinde știri și reportaje din lumea sportului, și nu numai. La eveniment au participat conducători de structuri sportive din Satu Mare, alături de oficialități și șefi de instituții.
Cuvântul de deschidere i-a revenit lui Beniamin Kira, proprietarul brandului Olimpia Satu Mare, cel care promite că acest săptămânal, alături de “olimpiaonline”, să fie în folosul tuturor sătmărenilor. Beniamin Kira a mai spus că nu dorește să aducă deservicii clublui de fotbal Olimpia, dimpotrivă să ajute echipa de fotbal.
[GNV]

Leave a Reply

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

error: Content is protected !!
Susține echipa noastră cu o donație.Donează!
+ +