S-au fript!
Calor Timișoara – Olimpia Satu Mare 2-1 În fața a 50 de spectatori, pe cocheta arenă Colterm de la marginea Timișoarei, Olimpia a încercat să smulgă un punct unei echipe ce luptă pentru promovarea în eșalonul secund. Sătmărenii aveau moralul ridicat după victoria din ultima etapă, însă, totodată, se temeau de clubul ce zdrobise Careiul,…