Satmarenii au terminat zona pe locul patru
Ieri s-au incheiat, pe stadionul Olimpia, meciurile turneului zonal pentru juniori C, jucatori nascuti in anul 1992 sau mai tineri, la care au luat parte campioanele judetene din Maramures, Bistrita Nasaud, Salaj si Satu Mare. In urma celor trei zile ale turneului, echipa judetului Bistrita Nasaud a castigat zona organizata in municipiul nostru si s-a…