Olimpia trece la Clubul Sportiv Municipal?
Pare-se ca s-a gasit o solutie pentru a scoate Olimpia, fotbalul satmarean din impas. La intalnirea de ieri, mijlocita de primarul Iuliu Ilyes si la care au mai participat reprezentanti ai Olimpiei si Turului Micula, s-a ajuns la un acord de principiu in ce priveste prezenta unei echipe satmarene in Liga a III-a. Daca e…