Dubla infrangere pentru echipele Olimpiei
In etapa de duminica, rezervata juniorilor republicani A si B, echipele Olimpiei s-au deplasat la Bistrita, unde au intalnit puternicele formatii ale Gloriei din localitate. Sansa nu a suras nici uneia, ambele fiind invinse. Echipa juniorilor A, antrenata de Imi Kincses a pierdut cu scorul de 3-1, in timp ce trupa antrenorului Nicu Marcu a…