Juniorii Olimpiei 2008 au fost în cantonament în Ungaria
Chiar dacă a fost lăsată de izbeliște și nu mai primește sprijin de nicăieri, sau aproape, prin venele Olimpiei mai trece ceva sânge, mai pulsează viața. Nu atâta încât să stăm pe cai mari și să visăm la înaltele sfere ale fotbalului românesc, dar activitatea centrului de copii și juniori continuă.Astfel, echipa de juniori A…