Consiliul Județean vrea să reînvie Olimpia
Echipa va porni în această vară în Liga a 4-a și are ca obiectiv în 2011 promovarea în eșalonul trei Consiliul Județean a aprobat în ședința de ieri participarea Județului Satu Mare la constituirea „Asociației Sportive Fotbal Club Olimpia 2010”, având drept scop promovarea, organizarea și administrarea activității sportive fotbalistice în județul Satu Mare. “Sîntem…