Sambata de la ora 14 restanta cu Negreștiul
Liga a 4-a: Olimpia- Energia Negrești, azi de la ora 14 Din păcate duelul fotbalistic dintre Olimpia și Oașul Negrești, sau Energia cum a fost rebotezată echipa din capitala Èšării Oașului, s-a mutat la nivelul ligii a 4-a. Altădată un derby județean în eșaloanele superioare, meciul dintre Olimpia și Energia e acum doar un meci…