Olimpia așteaptă zile mai bune cu noua conducere a județului
Primarul municipiului și președintele CJSM, alături de echipa Olimpia Primarul Coica și președintele Åžtef au mulțumit Olimpiei pentru prestația din meciul cu Dinamo Cu toate că foștii candidați la Primăria, respetiv la președinția Consiliului Județean Satu Mare, știu foarte bine că toți cei ce patronează echipele de fotbal sfârșesc prin a avea o imagine proastă,…