Olimpia a început pregătirile pentru Liga a II-a
La reunire au fost de față 23 de jucători olimpiaReunirea lotului Olimpiei după vacanța de vară, și mai ales după promovarea în Liga II-a a fost așteptată cu multă nerăbdare de iubitorii fotbalului din Satu Mare. Dar prima întâlnire a jucătorilor și antrenorilor Olimpiei nu s-a lăsat cu prea multe noutăti, conducerea clubului amânând pentru…