UTA”ˆ- Olimpia, nu se mai joacă
S-a tot vehiculat că meciul dintre UTA”ˆArad și Olimpia, programat inițial sâmbătă, s-ar putea disputa în cursul zilei de astăzi. Arădenii au trimis o adresă oficialilor Olimpiei prin care ar fi cerut clemență din partea clubului sătmărean. Adică să fie de acord ca jocul să aibă loc pentru ca UTA să nu fie exclusă din…